Запис на прийом
НашіПослуги
НашіЦіни
#ПослугаЦінa
1Медикаментозний аборт3000 грн.
2Вакуумний аборт2500 грн.
3Консультація гінеколога500 грн.
вам буде цеКорисно
Скільки коштує аборт у Києві
Аборт таблетками
Планування вагітності майбутнім батькам
Наслідки хірургічного аборту

Штучне переривання вагітності: медикаментозний і вакуумний аборт в Києві

Штучне переривання вагітності – це медична процедура вигнання з маткової порожнини плідного яйця. Вона проводиться за медичними показаннями або за бажанням жінки. У тому випадку, якщо термін вагітності не більше 4-12 тижнів, а у пацієнтки немає протипоказань, фармакологічний і вакуумний аборт в Києві робиться в амбулаторних умовах. Перед цим необхідно пройти огляд гінеколога і здати аналізи. Точний список необхідних досліджень визначається лікарем. Записатися на вакуумний або медикаментозний аборт в Києві можна в КЦ “MedAbortKiev”.

Підготовчі дослідження

Підготовка до штучного переривання вагітності включає:

Точний список аналізів і досліджень визначається лікарем на підставі анамнезу пацієнтки і наявних свідчень або протипоказань.

Переривання вагітності Мізопростолом і Міфепристоном: медикаментозний аборт в Києві

Таблетований, медикаментозний або фармаборт – це процедура, в ході якої для переривання вагітності застосовуються лікарські препарати. За умови дотримання протоколів дозування засобів і їх режиму прийому цей метод відрізняється високою ефективністю і успішно закінчується в 94-96% випадків.

Абортивні препарати: ефективність і ціна (грн)

Для фармаборта використовуються ліки Міфепристон і Мізопростол. Мізопростол викликає зниження тонусу стінок матки шляхом впливу на кровоносну систему і порушення вмісту цАМФ, приводячи до відшарування плідного яйця. Міфепристон – синтетичний блокатор прогестерону. Він посилює скорочення матки, завдяки чому відбувається відторгнення плоду. Їх ціна, як правило, входить в загальну вартість процедури по перериванню вагітності (це можна уточнити в ході індивідуальної консультації).

Як і де зробити медикаментозний аборт в Києві та Київській області

Фармаборт проводиться в спеціалізованій клініці КЦ “MedAbortKiev”. Процедура таблетованого переривання вагітності включає в себе:

У разі неефективності медикаментозного аборту (через 1-2 тижні після його проведення) пацієнтка може бути спрямована на вакуум-аспірацію або пізній хірургічний аборт у Києві (ціна процедури в грн обговорюється в індивідуальному порядку).

Швидке переривання вагітності: аспіраційний вакуумний аборт в Києві

Вакуумний міні аборт – це процедура по перериванню небажаної вагітності методом аспірації. В рамках його проведення використовують спеціальне пристосування: електровакуумний насос.

Чому варто зробити вакуумний аборт в Києві: переваги аспірації

Процедура безболісна: вона проводиться під загальним або місцевим наркозом. У другому випадку жінка може відчувати невеликі тягнучі болі внизу живота. Насос створює негативний тиск або вакуум, через що плідне яйце відшаровується і акуратно виводиться назовні. Судинна сітка маткової порожнини під час вакуум-аспірації не деформується і не пошкоджується, що дозволяє зберегти її цілісність і мінімізує ризики розвитку ускладнень. Процедура має мінімум незручностей. При цьому всі виділення, що з’явилися після вакуумного аборту можна вважати різновидом норми: вони зникнуть буквально через 5-7 днів.

Скільки коштує вакуумний аборт: ціна

Ціна вакуум-аспірації залежить від терміну вагітності і наявних патологій. Її можна уточнити в рамках первинної консультації гінеколога.

Реабілітація

Післяабортна реабілітація включає в себе комплекс заходів, які спрямовані на профілактику ускладнень та віддалених негативних наслідків процедури. Вона передбачає прийом естроген-гестагенних контрацептивів, знеболюючих засобів, всіляких антистрес-вітамінів і антибіотиків коротким курсом (при наявності кровотеч та ризиків розвитку запалення). Така реабілітація попереджає негативні наслідки процедури, покращує репродуктивне здоров’я жінки в будь-якому віці і швидко відновлює місячні після вакуумного, медикаментозного аборту (за відгуками з медичних форумів).

Фармакологічне та вакуумне переривання вагітності в Києві: показання та протипоказання до процедури

Вакуум-аспірація і фармаборт мають схожі показання та протипоказання. Їх оцінює лікар перед оформленням дозволу на процедуру.

Показання

Найбільш частими показаннями до медаборта є:

У більшості випадків медичні показання встановлює лікуючий лікар-гінеколог разом з фахівцями інших профілів (хірургом, терапевтом, психіатром, онкологом) після обстеження пацієнтки. При відсутності будь-яких показань фармаборт або вакуум-аспірація проводиться за бажанням жінки (на ранніх термінах вагітності).

Протипоказання

До основних протипоказань до абортивної процедури можна віднести:

Де зробити недорого вакуумний і медикаментозний аборт в Києві: ціна 2023

Вартість абортивної процедури залежить від характеру застосовуваного методу, кількості додаткових досліджень, необхідності знаходження пацієнтки в стаціонарі і т.д. Щоб дізнатися, скільки коштує аспіраційний і медикаментозний аборт в Києві, необхідно звернутися в КЦ “MedAbortKiev”. Фахівці клініки проаналізують ситуацію пацієнтки, призначать необхідні дослідження і скажуть: який метод абортування їй підходить найкраще. Записатися на попередню консультацію, діагностику або безпосередньо фармакологічний і вакуумний аборт в Києві можна за телефоном, через online форму на сайті або в рамках особистого відвідування медичного центру. Приватна клініка гінекології гарантує повну конфіденційність і анонімність.