Запис на прийом
MedAbortKiev
З турботою про Вас

Медикаментозний аборт в Києві: швидке переривання вагітності

Фармаборт – це швидке переривання вагітності, що не передбачає хірургічного втручання. Він полягає в прийомі спеціальних гормональних абортивних препаратів, які стимулюють викидень. Процедура відрізняється високою ефективністю і безпекою. Записатися на медикаментозний аборт в Києві можна в КЦ “MedAbortKiev”.

Медикаментозне переривання вагітності у Києві: ціни 2023-2024

ПослугаЦіна
Медикаментозний аборт*3000

* у вартість включено два УЗД, аналізи, таблетки, спостереження.

Медикаментозний аборт

ЗАПИСАТИСЯ НА МЕДИКАМЕНТОЗНЕ ПЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ

Професійне переривання вагітності: терміновий медикаментозний аборт в Києві та Київській області

Згідно із законом кожна жінка може самостійно приймати рішення, пов’язані з передбачуваним материнством. Переривання вагітності здійснюється за бажанням жінки при наявності добровільної письмової згоди. При цьому фармаборт можливий тільки до 42-45 днів аменореї. Процедура проводиться тільки дипломованим лікарем гінекологом в медустанові. Хоча медикаментозне переривання вагітності практично не має негативних наслідків, клініка повинна мати необхідні умови для моментального надання екстреної хірургічної допомоги.

Що потрібно перевірити перед тим, як зробити медикаментозний аборт: обстеження і аналізи

Медикаментозний аборт передбачає попереднє обстеження, яке включає в себе:

 • збір анамнезу (у т.ч. даних про дату останньої менструації);
 • інструментальний і ручної огляд лікаря-гінеколога;
 • проведення УЗД для підтвердження терміну вагітності;
 • виявлення протипоказань до медаборту і можливих факторів ризику;
 • аналіз крові з встановленням ХГЛ (високий рівень ХГЛ і відсутність плідного яйця на УЗД можуть вказувати на позаматкову вагітність);
 • здача ЗАК, біохімії, коагулограми;
 • аналіз сечі;
 • аналіз на ЗПП і т.д.

В КЦ “MedAbortKiev” всі аналізи можна здати за один день. Це недорого коштує і скорочує час на підготовку до аборту. Пацієнтці не треба шукати, де зробити УЗД або біохімію.

Як проходить медикаментозний аборт: суть дії таблеток

В рамках проведення фармаборту пацієнтка приймає поетапно 2 таблетки: Міфепристон і Мізопростол. Міфепристон – це антігестаген, який:

 • блокує прогестеронові рецептори;
 • збільшує здатність міометрія ефективно скорочуватися;
 • підвищує чутливість міометрія до всіляких простагландинів.

Мізопростол – це класичний простагландин, що підсилює дію Міфепристона. Він допомагає вигнати з порожнини матки плідне яйце і вивести його з піхви. Точна схема прийому препаратів призначається лікарем. Доктор підбирає дозування на підставі фізіологічних даних жінки, термінів вагітності і наявності супутніх патологій.

Прийом Міфепристона і Мізопростола може супроводжуватися хворобливими відчуттями, тому лікар може виписати анестетичні таблетки після медикаментозного аборту. При цьому самостійно призначати собі знеболюючі не можна, тому що застосування неперевірених лікарських засобів може привести до ускладнень і зниження ефективності абортивних препаратів.

Огляд після медикаментозного аборту: через який час потрібно підійти до лікаря

Консультацію гінеколога для оцінки ефективності фармаборту потрібно проводити не раніше 14-го дня від прийому препаратів. Більш рання перевірка може привести до помилкової діагностики аборту, що не відбувся. В рамках лікарського прийому здійснюється гінекологічний огляд і оцінка загального стану жінки. Гінеколог запитує пацієнтку про:

 • характер та інтенсивність виділень з піхви, що виникли після медикаментозного аборту;
 • абдомінальних болях;
 • слабкості;
 • підвищенні температури і т.д.

При огляді лікар оцінює розміри і консистенцію матки, стан її шийки, параметри придатків, зовнішній вигляд виділень і т.д. Якщо під час інструментального або бімануального дослідження пацієнтка буде відчувати хворобливі відчуття, вона повинна відразу ж повідомити про це лікаря. Після цього жінка направляється на здачу аналізу крові на ХГЛ і УЗД (де перевіряється відсутність елементів плоду в матковій порожнині і оцінюється стан ендометрію).

Подальші обстеження проводяться тільки за показаннями. Наприклад, якщо не прийдуть місячні після медикаментозного аборту, раптово заболить низ живота або підніметься висока температура.

Чи можна після фармаборту займатися сексом

Лікарі не рекомендують займатися сексом протягом 2-3 тижнів після таблетованого переривання вагітності. Статевий спокій показаний незалежно від того, як себе почуває пацієнтка.

Які існують протипоказання до фармаборта

Переривання небажаної вагітності лікарськими препаратами має ряд протипоказань, до яких можна віднести:

 • вік більше 35 років (без попередньої консультації терапевта, в тому випадку, якщо для жінки це перший медикаментозний аборт і вона курить);
 • серйозні патології системи кровотворення;
 • позаматкову вагітність (при її діагностуванні не можна втрачати час: медикаментозний аборт тільки погіршить ситуацію, треба робити хірургічну операцію);
 • анемія (рівень гемоглобіну менше 100 г/л);
 • гострі хвороби статевих органів будь-якої етіології (бактеріальної, вірусної, грибкової);
 • алергію на таблетки для медикаментозного аборту ;
 • ниркову і печінкову недостатність (на серйозній стадії);
 • хронічну надниркову недостатність;
 • бронхіальну астму і т.д.

Скільки коштує швидкий медикаментозний аборт

Таблетоване переривання вагітності відносно недорого коштує, тому що не вимагає обов’язкового хірургічного втручання та анестезії. Дізнатися, скільки коштує професійний медикаментозний аборт в Києві, можна в КЦ “MedAbortKiev”. Гінеколог центру проведе огляд пацієнтки, направить її на аналізи і назве загальну ціну (грн). При цьому не варто шукати організацію, де зробити медикаментозний аборт можна буде дешевше. Низька вартість може свідчити про неналежну якість послуг і використання аналогів, а не оригінальних абортивних таблеток. Краще почитати відгуки про центр на форумах і в соцмережах і тільки потім робити вибір медустанови.

фіксована ціна

3000 грн.

тривалість процедури

30 хвилин
Запис на прийом