Запис на прийом
Скільки коштує аборт у Києві

Скільки коштує аборт у Києві (медикаментозний або вакуумний)

Для того, щоб дізнатися, скільки коштує аборт у Києві (медикаментозний або вакуумний), можна звернутися до консультаційного центру MedAbortKiev. Компанія багато років працює на ринку та пропонує вигідні умови проведення процедури переривання вагітності у 2023 році.

Аборт у Києві: ціна вакуумного та медикаментозного переривання вагітності 2023 — 2024

Сколько стоит аборт в Киеве: цены 2023-2024

Медикаментозний аборт у Києві: ціни

Медикаментозне переривання вагітності відноситься до малоінвазивних процедур. До нього вдаються терміном до 7 тижнів. Воно проводиться за допомогою гормональних пігулок, які приймаються перорально. Процедура здійснюється на платній основі. Вартість медаборту залежить від актуальних цін на препарати, внутрішньої політики клініки та необхідності використання додаткових вузькопрофільних препаратів.

Як знизити вартість медикаментозного аборту: відгуки клієнтів

Для того, щоб зменшити загальну вартість медаборту, можна самостійно купити абортивні препарати та пройти необхідні обстеження у державній поліклініці безкоштовно. Але ціна знизиться ненабагато, тому краще не гаяти часу, а зробити все максимально швидко – і в одній клініці.

Скільки коштує медаборт для неповнолітніх

Вартість процедури переривання вагітності не залежить від віку пацієнтки. Однак вона має надати дозвіл від батьків/офіційних представників на медаборт. Без цього документа гінеколог не має права давати їй антипрогестагенні засоби навіть за умови збільшення прайса.

Вакуумний аборт у Києві: ціни

Вартість вакуумної аспірації включає саму процедуру переривання вагітності, здачу аналізів, проведення УЗД та анестезію. Про точні ціни можна дізнатися в рамках індивідуального відвідування клініки. Фахівці проаналізують ситуацію, визначать список необхідних процедур та назвуть загальну вартість.

Скільки коштує вакуумний аборт Київ?

Вартість вакуум-аборта визначається типом анестезії, що використовується. Найдешевше зробити аспірацію під місцевим наркозом, але в цьому випадку пацієнту доведеться зіткнутися з дискомфортом і хворобливими відчуттями. Із загальною анестезією процедура обійдеться дорожче, але при цьому жінка нічого не відчує.

Скільки в середньому коштує вакуумний аборт за наявності медичних показань

Медичними показаннями до вакуум-аспірації є різні патології плоду, в т.ч. хромосомні аномалії, потворності, вади розвитку та нежиттєздатність плоду. Їх наявність ніяк не впливає на вартість переривання вагітності у приватній клініці: ціна залишиться незмінною.

Популярні питання щодо аборту таблетками у Києві

Медаборт – це штучне переривання вагітності на ранніх термінах із застосуванням лікарських препаратів. Процедура має низку особливостей, про які слід дізнатися заздалегідь.

Як відбувається медикаментозний аборт?

Медаборт включає в собі кілька етапів:

Процедура проводиться амбулаторно та не передбачає стаціонарного лікування. Госпіталізація може знадобитися лише у разі серйозних ускладнень та виникнення побічних ефектів від таблеток.

На якому терміні вагітності можна робити медикаментозний аборт?

Аборт таблетками можна робити терміном до 63 днів з першого дня останньої менструації. Причому найбільшу ефективність медичні препарати показують на початку розвитку плідного яйця до гормональних змін жіночого організму. На більш пізніх термінах засоби можуть просто не подіяти, і знадобиться або вакуумна аспірація, або хірургічна операція.

Чи можна купити таблетки для переривання вагітності самостійно в аптеці

Найпоширенішими медикаментами для абортивних заходів вважаються Мефілін, Міфоліан, Міфепрекс, Міфепристон та Мізопростол. Таблетки викликають скорочення матки та відторгнення плідного яйця. Їх можна купити в аптеці тільки по рецепту, і лікарі не рекомендують застосовувати ці засоби без керівництва фахівця, оскільки самостійне переривання вагітності може призвести до різноманітних ускладнень, у т.ч. до безпліддя. Навіть таблетований аборт потребує попередньої перевірки здоров’я, так як безконтрольний прийом препаратів може заподіяти непоправну шкоду здоров’ю та не принести належного результату.

Як починає діяти Міфепристон?

Міфепристон зв’язується з білками крові та починає свою дію через 1-1,5 години після прийому. Необхідний терапевтичний ефект розвивається протягом 1-2 діб. Після прийому засобу відбуваються різні зміни, спричинені зменшенням рівня прогестерону:

Яка ймовірність завагітніти після медикаментозного аборту?

Жінка може завагітніти після фармаборту вже в першу овуляцію, але все залежить від її здоров’я та гормональних показників. Якщо до процедури переривання у неї спостерігалися проблеми з ендокринною або репродуктивною системами, то прийом стероїдних антипрогестагенних засобів лише посилить їх. Фахівці MedAbortKiev намагаються підібрати найбільш щадну схему прийому, щоб жінка згодом змогла точно завагітніти та виносити здорову дитину.

Популярні питання щодо вакуумного переривання вагітності у Києві

Вакуумна аспірація – це один із видів професійних хірургічних абортів, який проводиться в умовах клініки. Вона передбачає обов’язкову анестезію та потребує ретельного обстеження. Також перед її початком слід дізнатись відповіді на всі потенційно важливі питання.

Які аналізи слід здати до операції

Перед вакуумною аспірацією кожна людина має здати низку аналізів:

Ці аналізи можна зробити заздалегідь у державній поліклініці, зменшивши загальну вартість процедури.

На якому місяці роблять вакуумний аборт?

Щоб уникнути негативних наслідків для жіночого організму вакуум-аспірація робиться терміном до 12 тижнів. Фахівці клініки MedAbortKiev забезпечують дбайливе переривання вагітності без больових відчуттів та інших побічних ефектів. Вони мають високу кваліфікацію, використовують професійне обладнання та проводять усі необхідні тести препаратів на сумісність/алергію.

Скільки часу триває вакуумний аборт Київ: відгуки пацієнток

Терміни вакуумного аборту залежить від важкості ситуації. У більшості випадків після операції пацієнтка спостерігається в стаціонарі тільки кілька годин, після чого виписується додому і починає лікуватися амбулаторно.

Скільки коштує аборт у Києві (медикаментозний чи вакуумний): який з них дешевше

Фарм-аборт не вимагає стаціонарного медичного спостереження та застосування професійного обладнання, а тому він коштує дешевше за вакуумну аспірацію. Однак таблетки можуть допомогти тільки на ранніх термінах та за відсутності будь-яких серйозних гормональних порушень у жінки. Якщо вони не подіють, доведеться платити повторно та записуватись на хірургічну операцію.

Що краще вакуумний чи медикаментозний аборт в 2023?

Вакуумний та мед-аборт мають різну ефективність та сферу впливу. Таблетоване переривання вагітності проводиться переважно на ранніх термінах, а аспіраційне – більш пізніх. Відповідний метод встановлює лікар. У своїх рекомендаціях фахівець враховує результати аналізів, УЗД, огляду, термінів. Тобто тільки лікар має право вирішити, який саме спосіб може підійти для конкретного випадку: пацієнтка не може вибирати його самостійно на підставі особистих переваг.

Де зробити аборт анонімно і без болю: запис онлайн

Клініка MedAbortKiev на лівому та правому березі пропонує послуги з вакуумного та таблетованого переривання вагітності на допустимих термінах. Фірма забезпечує анонімність та надає гарантію на всі послуги. Записатися на прийом до гінеколога в центрі можна телефоном або через онлайн форму на сайті. При оформленні заявки можна дізнатися, скільки коштує аборт у Києві (медикаментозний або вакуумний), а також уточнити варіанти оптимізації цієї суми.