Запис на прийом
MedAbortKiev
З турботою про Вас

Консультація гінеколога в Києві

Консультація гінеколога в Києві проводиться за єдиним регламентом. Вона починається з попередньої бесіди, в рамках якої встановлюються особливості статевого життя, визначається менструальний цикл і з’ясовується наявність скарг або неприємних симптомів. Потім проводиться гінекологічний огляд, в т.ч. з використанням професійних інструментів. Лікар бере мазок на цитологію і на мікрофлору, а також призначає додаткові дослідження, якщо вважає, що вони необхідні.

Консультація гінеколога: ціни в Києві

ПослугаЦіна
Огляд гінеколога (УЗД, аналізи)600
Постановка / зняття ВМС типу «Мірена»500
Кольпоскопія500
Лікування шийки матки*
Лікування порушень циклу600
Лікування інфекцій статевих органів600
Біопсія шийки матки / ендометрію950
Ведення вагітності5 000
Ведення пологів*
Доплерометрія (УЗД з Доплером)500
Пайпель-біопсія ендометрію700
Лазерне лікування патології шийки матки500

* точна вартість обговорюється з лікарем.

Вартість гінекологічного огляду встановлюється індивідуально. Вона залежить від анамнезу, віку пацієнтки, характеру скарг, параметрів використовуваного обладнання і т.д. Дізнатися, скільки коштує професійна консультація гінеколога в Києві, можна в КЦ “MedAbortKiev”.

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ГІНЕКОЛОГА

консультация гинеколога

Огляд та консультація гінеколога в Києві: основні рекомендації

Правильна поведінка і підготовка до гінекологічної консультації дає можливість уникнути дискомфорту на прийомі у лікаря. Певні заходи роблять роботу доктора простіше і допомагають отримати максимально точні і об’єктивні результати.

На який день менструального циклу дозволяється відвідувати гінеколога

Перед записом до гінеколога слід згадати дату останніх місячних і запланувати консультацію на 5-10 день циклу. Це найбільш сприятливий час для комплексного гінекологічного обстеження. Медогляд при менструаціях проводиться тільки в екстрених випадках: при гострому запаленні або сильному больовому синдромі.

Як підготуватися до гінекологічного огляду

За дві доби до відвідування гінеколога необхідно припинити статеві контакти, прийом ліків і спринцювання піхви, інакше діагностика не буде достовірною. Перед прийомом слід прийняти душ (не ванну!), не проводячи при цьому глибоких і інтенсивних гігієнічних процедур. Крім цього рекомендується повністю спорожнити кишечник і сечовий міхур, інакше під час огляду пацієнтка буде відчувати дискомфорт. Якщо пацієнтка страждає запорами, їй слід зробити клізму.

Епілювання інтимної зони жодним чином не впливає на результат медичного обстеження, але відсутність волосся в області бікіні (за відгуками багатьох жінок) допомагає зберігати свіжість протягом досить довгого часу. Якщо відвідування гінеколога заплановано на другу половину дня, то краще видалити зайву рослинність, щоб уникнути можливого дискомфорту.

Що потрібно брати з собою на прийом в жіночу консультацію (Київ)

У приватному гінекологічному центрі пацієнтам видаються одноразові маски, пелюшки, серветки і рукавички. Наявність одноразових матеріалів в клініці забезпечує максимум комфорту і безпеки клієнток. На прийом до лікаря-гінеколога жінці слід взяти з собою тільки результати попередніх досліджень (аналізів): вони допоможуть зробити огляд гінеколога більш інформативним.

Гінекологія Києва: особливості консультації

Професійна консультація гінеколога включає в себе проведення наступних маніпуляцій:

 1. Аналіз стану статевих губ. Визначення патологій шляхом візуального огляду.
 2. Установка гінекологічних дзеркал.
 3. Підготовчі процедури для дослідження шийки матки, в рамках яких проводиться видалення фізіологічних виділень і слизу ватою.
 4. Взяття мазка з каналу маткової шийки, уретри і заднього склепіння піхви. Після цього матеріал досліджується на стан мікрофлори і на показники еритроцитів і лейкоцитів.
 5. Взяття другого мазка з поверхні шийки матки. Експертиза підготовленого матеріалу дозволяє визначити стан епітелію і характерних змін в клітинах, а також упевнитися у відсутності запального процесу в органах і тканинах.
 6. Проба Шиллера. Дослідження передбачає забарвлення слизової піхви і шийки матки люголем для визначення прихованих патологій.
 7. Бімануальне дослідження. Воно проводиться на кінцевій стадії огляду гінеколога. Доктор пальпує піхву і внутрішні органи (причому друга рука лікаря кладеться на живіт пацієнтки). Це дозволяє фахівцеві визначити консистенцію і розміри маткової шийки, самої матки, перешийка і придатків. Якщо дівчина є дівою, то профогляд проводиться через пряму кишку.
 8. Огляд і пальпація грудей.

Платна і безкоштовна консультація гінеколога: показання до процедури

Основними показаннями до огляду і консультації акушера-гінеколога є:

 • відсутність менструації у дівчат у віці 14 років і старше,
 • рясні крововтрати при менструації;
 • тривалість місячних більше 7-10 днів;
 • хворобливість менструацій;
 • виділення зі статевих шляхів, що мають неприємний запах (нерідко вони супроводжуються сверблячкою і характерним печінням статевих органів);
 • болі в нижніх відділах живота під час статевих контактів;
 • затримки менструації;
 • свербіж, печіння, біль при сечовипусканні;
 • шорсткості, нерівності, розростання на зовнішніх статевих органах або на стінках піхви;
 • вагітність;
 • післяпологові ускладнення;
 • зміни організму, пов’язані з менопаузою, і т.д.

фіксована ціна

500 грн.

тривалість процедури

30 хвилин
Запис на прийом