Запис на прийом
Вибір медустанови, лікаря-гінеколога або приватної клініки для медикаментозного аборту

У цій статті ми будемо розповідати про ситуації, що сталися з пацієнтками в інших лікувальних закладах, які через ускладнення або інших причин, надалі звернулися до нас за допомогою. Всі імена пацієнток змінені на їх прохання. Стаття буде постійно поповнюватися.

Выбор медучреждения для медикаментозного аборта

ДЕ ЗРОБИТИ МЕДИКАМЕНТОЗНИЙ АБОРТ?

Мета цієї статті — не вказати на конкретну клініку, де стався випадок, а запобігти такій ситуації.

Перший випадок

Отже, до нас звернулася пацієнтка Наталя, наш гінеколог провів дослідження, зробив УЗД і виявив плацентарний поліп, який спровокував кровотечі та спазми. Надалі поліп був успішно видалений, а пацієнтка була задоволена тим, що завершились її страждання.

Плацентарний поліп — специфічне новоутворення, яке формується в порожнині матки в результаті затримки частки тканин плаценти після викидня, аборту або пологів. На шматочку плаценти, щільно прикріпленому до стінки матки, осідають численні кров’яні згустки, з яких і формується поліп. Статистика підтверджує, що дане ускладнення вражає більше 10% жінок. Зовні являє собою новоутворення з тонкою ніжкою або широкою основою, завдяки яким він фіксується до стінки матки.

Сформований хоріальний поліп на 2-му тижні після переривання вагітності або пологів провокує незначні кров’янисті виділення, а на 4-5-му тижні викликає сильну кровотечу, що приводить до розвитку анемії.

Відразу обмовимося, що плацентарний поліп може виникнути після будь-якого виду аборту, будь то вакуумрегуляція або хірургічекій аборт і нічого страшного в цьому немає, АЛЕ якщо Вас обслуговували в недобросовісній клініці, як вийшло з нашої пацієнткою, то можуть виникнути дуже серйозні ускладнення, такі як:

У ситуації з нашої пацієнткою сталося все огидно і в той же час кричуще байдуже: спочатку гінеколог сказала, що все добре, ніяких залишків після медаборта не виявлено, через тиждень постійної кровотечі пацієнтка прийшла знову і тут раптом лікар вже виявила якісь залишки, але видаляти їх будуть тільки за додаткову плату, причому чималу, як виявилося більшу, ніж вартість медикаментозного аборту, пацієнтка не мала можливості сплатити таку суму, в результаті клініка залишила пацієнтку без будь-якої допомоги. Наша позиція з цього питання однозначна — таке ставлення до пацієнтки неприпустимо.

Другий випадок

Подзвонила нам пацієнтка Ольга, можна сказати, з плачем у голосі, звичайна ситуація: подзвонила в клініку, їй по телефону озвучили ціну медикаментозного переривання 1500 грн, ніби все нормально, дівчина прийшла, зробила УЗД і тут гінеколог їй заявила: «Ви знаєте, за 1500 грн це буде медаборт слабенький, може не вийти…, але ось за 2500 грн все буде ОК ». Дівчина в ступорі, як це, в чому різниця? Гінеколог толком не пояснила в чому різниця, чи то таблетки за 2500 грн «крутіше», чи то ще щось, ну в загалі, пацієнтка була налаштована і розраховувала на одну суму, в результаті сума зросла. Мета цієї клініки була заманити пацієнтку до себе будь-яким способом: рекламою в інтернеті про низьку вартість медикаментозного переривання і т.д. Тому ще раз хочемо вас попередити, відразу по телефону намагайтеся уточнити всі моменти по ціновій політиці клініки, і якщо Вам чітко не говорять остаточну ціну, подумайте, чи варто йти в таку клініку.