Запис на прийом
Часто задається питання: «При якому виді аборту менше страждає гормональний фон або після якого виду аборту частіше відбувається гормональний збій»?

Наші спостереження протягом 10 років практики дали такі результати: частіше гормональний збій дає звичайний аборт або вакуум регуляція і набагато менше — медикаментозне переривання. Швидше за все, це обумовлюється тим, що медаборт своєю дією повторює процес «викидня» (передчасний вихід плодового яйця з організму матері).

При каком виде аборта меньше страдает гормональный фон

МЕДИКАМЕНТОЗНИЙ АБОРТ. АНОНІМНО

Давайте розглянемо, як відбувається медикаментозне переривання:

Мифепристон — блокує прогестерон в організмі жінки, а прогестерон, як ви знаєте, іноді називають «гормоном вагітності», і він має багато функцій, пов’язаних з розвитком ембріона. У підсумку в організмі жінки поступово (і це дуже важливо) падає рівень прогестерону, не маючи достатньої кількості прогестерону, відбувається відторгнення плідного яйця від стінок матки, а препарат мізопростол скорочує матку і виштовхує плідне яйце. По суті медаборт повторює процес «викидня», як це відбувається в реальному житті вагітної жінки, тобто якщо у жінки в реальному житті організм виробляє малу кількість прогестерону, в цьому випадку відбувається «викидень», тобто по суті — медикаментозне переривання повторює процес, створений самою природою і, можливо, тому рідше відбувається гормональний збій.

Що ж відбувається при вакуум регуляції і хірургічному аборті?

Все відбувається з точністю навпаки: спочатку видаляється плідне яйце, будь то вишкрібання або вакуум регуляція, і що виходить: прогестерону «нікуди діватися», йому нічого підтримувати, плідне яйце видалили, «вкрали» так сказати і рівень прогестерону різко починає падати. По причині цього і  відбувається гормональний збій.

З описаного вище випливає простий і передбачуваний висновок: гормональний збій може відбутися при будь-якому методі переривання, але частіше він відбувається в разі вакуум регуляції або хірургічного аборту, тому що відбувається протиприродний процес.