Запис на прийом
Таблетки для переривання вагітності

Міфепристон і Мізопростол для медикаментозного аборту

Міфепристон — це антипрогестероновий препарат для медикаментозного переривання вагітності, препарат має різні торгові назви (Міфегін, Пенкрофтон, Міфоліан, Міфепрекс, Міфепристон 72, Міропристон), міжнародне та хімічні найменування: mifepristone — це препарат, який є блокатором рецепторів прогестерону (гормону вагітності). В результаті його застосування слизова оболонка матки (ендометрій) втрачає здатність підтримувати ріст ембріона, відбувається розм’якшення шийки матки і підвищується чутливість матки до діючої речовини: простагландину — мізопростолу.

Мізопростол — синтетична похідна простагландину Е1. Мизопростол індукує скорочення гладких м’язових волокон міометрія та розширення шийки матки. Здатність мізопростолу стимулювати скорочення матки полегшує розкриття шийки і виведення вмісту порожнини матки.

Таблетований аборт із застосуванням міфепристону, що проводиться під наглядом лікаря, є безпечним. Препарат не має довгострокового впливу і не позначається на здоров’ї жінки.

Встановлено, що разом з абортивною дією міфепристон має широкий діапазон терапевтичних можливостей як в області репродуктивного здоров’я, так і в лікуванні інших захворювань. Дослідження в цьому напрямку тривають і дають впевненість, що найближчим часом можливості використання препарату будуть значно розширюватися. Однак доведено, що міфепристон не перериває ектопічну (позаматкову) вагітність і не є лікувальними препаратом для цього стану.

Медикаментозне переривання із застосуванням міфепристону не впливає на здатність жінки до дітородіння. Жінка може завагітніти вже в першому менструальному циклі після проведеного фармакологічного аборту, тому вона повинна застосовувати контрацепцію.

Протипоказання до застосування медикаментозного аборту

УСКЛАДНЕННЯ ТА ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Чи варто приймати таблетки для переривання вагітності самостійно, адже так дешевше?

Міфепристон та Мізопростол для переривання вагітності

Міфепристон — 3 таблетки по 200 мг в упаковці (номер реєстраційного свідоцтва: UA /16710/01/01 від 11.05.2018р.)

Мізопростол — 4 таблетки по 0,2 мг в упаковці (номер реєстраційного свідоцтва: UA/16796/01/01 від 21.06.2018р.)

Замовити Міфепристон, Мізопростол

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)

  Місто

  Коментар

  Тут Ви можете зробити замовлення на Міфепристон та Мізопростол. Зателефонуйте нам (067) 756-88-66, (063) 978-89-44, (099) 298-75-05 або заповніть форму, наведену нижче, і наш координатор передзвонить вам. Доставка по регіонах України.

  Не купуйте незареєстровані в Україні Міфепристон та Мізопростол, якщо Вам дорого Ваше здоров’я!

  Таблетки для прерывания беременности

  УВАГА — контрабандний товар (НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНО У МОЗ УКРАЇНИ)

  Якщо Вам пропонують таблетки міфепрістона в такій упаковці (на фото внизу) — 6 таблеток по 25 мг, ми зобов’язані Вас попередити: такі таблетки приймати не рекомендується, тому що загальне дозування 6 * 25 мг = 150 мг — дозування, яке застосовується тільки в країнах Азії (в країнах Європи і США — заборонена). Таке дозування міфепристона загрожує неповним відшаруванням плідного яйця від стінок матки, в результаті більш високий відсоток “дочисток”.

  До того ж Міфепристон та Мізопростол не продається в аптеках Китаю та інших країн, відповідно невідоме походження міфепристона, який надходить контрабандним шляхом в Україну. Беручи такі таблетки, Ви піддаєте своє здоров’я на небезпеку. Якщо при відвідуванні лікаря-гінеколога, Вам буде запропоноване дозування міфепристона 6 таблеток по 25 мг — Ви повинні знати: лікар пропонує Вам взяти контрабандний товар, заборонений для застосування в країнах Європи, США і не зареєстрований в Міністерстві охорони здоров’я України.

  Джерела:
  (1) Вікіпедія. Міфепристон — фармакологічні властивості.
  (2) Вікіпедія. Мізопростол — фармакологічні властивості.