Запис на прийом
Переривання вагітності таблетками на ранньому терміні. Всі ЗА і ПРОТИ

Відразу хочу акцентувати Вашу увагу на те, що в цій статті я не в якому разі не веду пропаганду “ЗА АБОРТ”, аж ніяк — я проти аборту, як явище.

Прерывание беременности таблетками на раннем сроке

ЗРОБИТИ МЕДИКАМЕНТОЗНИЙ АБОРТ

ЗРОБИТИ ВАКУУМНИЙ АБОРТ

Але бувають ситуації, коли аборт необхідно зробити з будь-якої причини, приклад: якщо майбутня мама перехворіла якоюсь хворобою і при цьому приймала ліки, які можуть сильно нашкодити дитині або вагітність небажана по якійсь причині і т.д.

Моя особиста думка: Ваш майбутній малюк повинен бути бажаним (можливо навіть стать майбутньої дитини повинна бути “запланованою”), тоді він буде рости щасливим і батьки будуть ловити “кайф” від процесу виховання.

Я знаю, що багато хто,прочитавши цю статтю, будуть сильно обурюватися. Але у мене є для них одна відповідь: “Якби кожен, хто засуджує аборт, взяв одну дитину з дитячого будинку (особливо маленьких діток, від яких відмовилися молоді “мамашки “), то уявляєте наскільки менше у нас в Україні було б дитячих будинків? “

Тепер давайте поговоримо про способи переривання вагітності. Існують два можливі способи переривання вагітності: хірургічна операція з вискоблюванням порожнини матки і медикаментозний метод.

Довгий час хірургічна операція була єдиним способом перервати вагітність. Як будь-яка операція, аборт може представляти серйозну загрозу життю жінки. До сих пір в структурі жіночої смертності аборт становить 18,5%.

Ускладнення після хірургічного аборту бувають двох видів: ранні та пізні. Ранні розвиваються під час аборту або відразу після нього, а пізні виявляються через деякий час, іноді через роки після операції. Ускладнення після аборту — не таке вже рідкісне явище.

Найстрашніше ускладнення аборту — порушення цілісності стінки матки (перфорація) та її розрив. Перфорація може привести до пошкодження великих судин, кишечника, сечового міхура і запалення очеревини (перитоніту). Врятувати життя жінки в такій ситуації може тільки ампутація матки.

Найбільш часті ускладнення — кровотеча, ушкодження шийки матки, порушення згортання крові, емболія (закупорка судин). Досить часто трапляється неповний витяг плідного яйця. Крім того, після аборту загострюються хронічні захворювання статевих органів (сальпінгоофорит, ендометрит і т.д.). Значно більш серйозну небезпеку становить занесення інфекції в матку під час аборту (інфікований аборт). Якщо бактерії проникли в матку, то є велика ймовірність її запалення або запалення яєчників та їх придатків. Найчастіше інфекція не заноситься інструментами (вони стерильні), а проникає з піхви після розкриття шийки матки.

До них відносяться запальні захворювання статевих органів, гормональні порушення, ендометріоз, дисфункція яєчників, безплідність, ускладнений перебіг наступних вагітностей, невиношування вагітності, збільшується ризик утворення пухлин молочних залоз, шийки і тіла матки. Після аборту різко зростає частота позаматкових вагітностей.

Медикаментозний аборт — це найсучасніший спосіб переривання вагітності на ранньому терміні. Відсутність хірургічного втручання з усім комплексом різноманітних ускладнень — ось головна відмінність медикаментозного аборту від аборту традиційного, хірургічного (або механічного).

Світова статистика свідчить, що все більше жінок вдаються саме до медикаментозного аборту. Так, у Франції 80% переривань вагітності проводиться даним методом, в Китаї проведено понад 5 мільйонів медикаментозних абортів.

Переваги медикаментозного аборту:

Після аборту матка знаходиться в роздратованому стані, і потрібно кілька тижнів для того, щоб її стан нормалізувався. Імунітет організму знижений, йде відновлення нормальних функцій дітородної системи. У цей період слід приділяти особливу увагу своєму здоров’ю. У разі підвищення температури або при сильних болях і рясних кров’яних виділеннях слід, не відкладаючи, звернутися до лікаря, який виконав аборт.
Самостійні спроби провести медикаментозний аборт можуть закінчитися серйозними ускладненнями.

З огляду на високий ризик важких наслідків для здоров’я, вибір жінки, яка зважилася на аборт, по можливості, повинен падати на безопераційні методи.