Запис на прийом
Одна з найпоширеніших помилок, які роблять пацієнтки перед тим, як записатися на медикаментозний аборт

Ось Вам приклад звичайної ситуації: дівчина чи жінка чекає місячні, але вони не прийшли, як вона чинить ?  Правильно, купує тест на вагітність і робить  зазвичай з ранку на першому або другому дні затримки. Якщо вона бачить другу смужку хоч злегка червону, природно  —  це паніка, потрібно дзвонити в клініку або гінекологу, робити УЗД і т.д. Цим моментом і користуються недобросовісні клініки і гінекологи…

ошибки перед медикаментозным абортом

ХОРОШИЙ ГІНЕКОЛОГ КИЄВА

Вас звичайно ж запишуть на прийом, мовляв приходьте, ми все побачимо і зробимо, і все буде добре. Ви радісно поспіщаєте в клініку і тут починається “викачування” Ваших грошей. Щоб цього не сталося, ми Вас захистимо простими порадами:

  1. Зробивши тест на одному-двох днях затримки і побачивши другу червоненьку смужку, не біжіть стрімголов в клініку, інакше Ви станете жертвою “викачування” з Вас грошей за додатково зроблені УЗД і аналізи ХГЧ *, як мінімум.
  2. Не забувайте, позитивний тест, як і аналіз на ХГЧ *, не є показником маткової вагітності, при позаматковій він теж позитивний, а аналіз на ХГЧ * теж має певні показники, правда вони відрізняються від показників при матковій вагітності.
  3. Так, тест буде позитивним, але УЗД, навіть з вагінальним датчиком починає “бачити” не раніше, ніж в 6-7 днів затримки (абдомінальний датчик починає “бачити” ще пізніше).
  4. Не погоджуйтеся на аналіз ХГЧ * до тих пір, поки Ви не зробили УЗД на затримці в 6-7 днів (з вагінальним датчиком, з абдомінальним 10 днів затримки).
  5. Якщо УЗД не виявило на затримці 7-10 днів маткову вагітність, Вам повинні запропонувати зробити аналіз на ХГЧ * з метою подальшого визначення можливої ​​позаматкової вагітності.

* ХГЧ-хоріонічний гонадотропін – гормон, який починає вироблятися тканиною хоріона після імплантації ембріона – вже на 6-8 день після запліднення яйцеклітини і є одним з найважливіших показників наявності та благополучного розвитку вагітності.