Запись на прием
Відгук про медикаментозний аборт
Задать вопросРубрика: ОтзывыВідгук про медикаментозний аборт
0 +1 -1
Олег Животок Админ. спросил(а) 6 лет назад

Ось і я вирішила залишити відгук як все проходило в мене, мені 19. Перша ваг. 10.04.2017 я звернулась в жк, затримки не було так,як цикл не регулярний, но дуже боліла грудь і поперек як перед м. но вони не наступали, зробили УЗД, нічого не ясно, так як дуже маленький строк,що б викл. позаматкову,контроль через тиждень 18.04. Після повторного УЗД мат. ваг. 3 тижні, матка в тонусі. 18.04 в 13:30 випила одну таб в присутності л. на голодний шлунок,л. попередила що може бути тошнота і рвота, та мажущі виділення, це норма, від тошноти порадила церукал або метаклопром. але нічого не тривожило виділень не було, простогландини дали додому 2табл.
20.04 в 11:30 розсмоктала їх за щокою 13:40 дзвінок до л. що все добре. В 15:15 почало кровити но не сильно,в цілях проф сходила в душ, вишло п.я. Взяла серветкою, кругле, жилейної консистенції з прожилками крові, розміром з ніготь, нив поперек як при м. Кровотеча стала посилюватись, через два дні перестала, ніч не було, потім возобновилась, Згустків не було, вишло трохи тканини, сама сильна біль була ночю, сходила в туалет, вилилось як з крана, трішки злякалась навіть, знеболюючі не пила, кровотеча продовжувалась до 27.04 після до 29-го мазало, 10.0.5 контрольне УЗД все чисто ні крові ні згустків, чекаю м.
Увесь цей і до і після, курила, так як не могла одразу відмовитись, старалась їсти більше фруктів. Головне в цій справі постійний звязок з вашим л. та ставитись до цього як до виклику м. а не аборту, так легше перенести менший стрес і шанс на ускладнення.

1 ответ
0 +1 -1
Олег Животок Админ. ответил 6 лет назад

Дякуємо за Ваш відгук.