Таблетки для переривання вагітності

Автор: Олег Животок

Міфепристон і Мізопростол для медикаментозного аборту

 • Таблетки Міфепристон і Мізопростол використовуються для переривання небажаної вагітності на ранніх термінах без хірургічного втручання.

Міфепристон — це антипрогестероновий препарат для медикаментозного переривання вагітності, препарат має різні торгові назви (Міфегін, Пенкрофтон, Міфоліан, Міфепрекс, Міфепристон 72, Міропристон), міжнародне та хімічні найменування: mifepristone — це препарат, який є блокатором рецепторів прогестерону (гормону вагітності). В результаті його застосування слизова оболонка матки (ендометрій) втрачає здатність підтримувати ріст ембріона, відбувається розм’якшення шийки матки і підвищується чутливість матки до діючої речовини: простагландину — мізопростолу.

Мізопростол — синтетична похідна простагландину Е1. Мизопростол індукує скорочення гладких м’язових волокон міометрія та розширення шийки матки. Здатність мізопростолу стимулювати скорочення матки полегшує розкриття шийки і виведення вмісту порожнини матки.

 • Єдина схема медикаментозного аборту, що відповідає критеріям ефективності — це комбінація міфепристону та мізопростолу (простагландину), вона працює дуже добре при терміні вагітності до 7 тижнів. Є дані, що при більшому терміні  вагітності метод також працює, але ефективність його знижується.

Таблетований аборт із застосуванням міфепристону, що проводиться під наглядом лікаря, є безпечним. Препарат не має довгострокового впливу і не позначається на здоров’ї жінки.

Встановлено, що разом з абортивною дією міфепристон має широкий діапазон терапевтичних можливостей як в області репродуктивного здоров’я, так і в лікуванні інших захворювань. Дослідження в цьому напрямку тривають і дають впевненість, що найближчим часом можливості використання препарату будуть значно розширюватися. Однак доведено, що міфепристон не перериває ектопічну (позаматкову) вагітність і не є лікувальними препаратом для цього стану.

Медикаментозне переривання із застосуванням міфепристону не впливає на здатність жінки до дітородіння. Жінка може завагітніти вже в першому менструальному циклі після проведеного фармакологічного аборту, тому вона повинна застосовувати контрацепцію.

Протипоказання до застосування медикаментозного аборту
 • Вагітність, що не підтверджена УЗД, що перевищує за терміном 63 дні після першого дня останньої менструації, що виникла на фоні застосування внутрішньоматкової контрацепції або після відміни гормональної контрацепції
 • Рубець на матці
 • Підозра на позаматкову вагітність
 • Міома матки
 • Наднирковозалозна, ниркова і / або печінкова недостатність
 • Запальні захворювання піхви
 • Тривале лікування кортикостероїдами
 • Порушення гемостазу
 • Анемія
 • Бронхіальна астма

УСКЛАДНЕННЯ ТА ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

 • Рясна маткова кровотеча (в 5% випадків), іноді потрібне втручання з метою зупинити кровотечу
 • Ниючий біль внизу живота
 • Сильний головний біль, запаморочення, слабкість
 • Нудота і блювання
 • Порушення стулу
 • Підвищення температури
 • Рідкісні випадки алергічних реакцій: висип, кропив’янка

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

 • Після застосування препарату міфепристон слід на 14 днів припинити грудне вигодовування
 • Слід уникати застосування міфепристону з нестероїдними протизапальними засобами (включаючи ацетилсаліцилову кислоту), внаслідок зміни в бік зниження ефективності
 • У разі больових відчуттів слід застосовувати болезаспокійливі засоби баралгін або аналгін, но-шпа. У разі нудоти — церукал (реглан)

Чи варто приймати таблетки для переривання вагітності самостійно, адже так дешевше?

 • Можливо, якщо немає іншого виходу, адже можуть виникнути непередбачені ситуації в житті: недоступність гінеколога наприклад, але це поодинокі випадки. А ось чи дешевше це обійдеться — це спірне питання. Якщо до вартості таблеток для переривання вагітності додати два УЗД, які потрібно обов’язково зробити і аналізи, то в комплексі все обійдеться приблизно в ту ж ціну, що і під наглядом гінеколога, але при цьому ніхто не буде нести відповідальності за Ваше здоров’я. Безумовно, Ви приймаєте рішення, але ж «самолікування» може закінчитися, як мінімум, з наслідками для жіночого здоров’я. «MedAbortHelp» пропонує перервати вагітність таблетками в Києві під наглядом гінеколога за ціною, що буде дорівнювати вашим витратам, але безпечно і конфіденційно.
Міфепристон та Мізопростол для переривання вагітності

Міфепристон — 3 таблетки по 200 мг в упаковці (номер реєстраційного свідоцтва: UA /16710/01/01 від 11.05.2018р.)

Мізопростол — 4 таблетки по 0,2 мг в упаковці (номер реєстраційного свідоцтва: UA/16796/01/01 від 21.06.2018р.)

Замовити Міфепристон, Мізопростол

Тут Ви можете зробити замовлення на Міфепристон та Мізопростол. Зателефонуйте нам  (044) 360-83-83, (067) 756-88-66, (063) 978-89-44, (099) 298-75-05 або заповніть форму, наведену нижче, і наш координатор передзвонить вам. Доставка по регіонах України.

Не купуйте незареєстровані в Україні Міфепристон та Мізопростол, якщо Вам дорого Ваше здоров’я!

Коментар

УВАГА — контрабандний товар (НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНО У МОЗ УКРАЇНИ)

Якщо Вам пропонують таблетки міфепрістона в такій упаковці (на фото внизу) — 6 таблеток по 25 мг, ми зобов’язані Вас попередити: такі таблетки приймати не рекомендується, тому що загальне дозування 6 * 25 мг = 150 мг — дозування, яке застосовується тільки в країнах Азії (в країнах Європи і США — заборонена). Таке дозування міфепристона загрожує неповним відшаруванням плідного яйця від стінок матки, в результаті більш високий відсоток “дочисток”.

Остерігайтеся підробок

Остерігайтеся підробок!

До того ж Міфепристон та Мізопростол не продається в аптеках Китаю та інших країн, відповідно невідоме походження міфепристона, який надходить контрабандним шляхом в Україну. Беручи такі таблетки, Ви піддаєте своє здоров’я на небезпеку. Якщо при відвідуванні лікаря-гінеколога, Вам буде запропоноване дозування міфепристона 6 таблеток по 25 мг — Ви повинні знати: лікар пропонує Вам взяти контрабандний товар, заборонений для застосування в країнах Європи, США і не зареєстрований в Міністерстві охорони здоров’я України.

Джерела:
(1) Вікіпедія. Міфепристон — фармакологічні властивості.
(2) Вікіпедія. Мізопростол — фармакологічні властивості.