МЕДИКАМЕНТОЗНИЙ АБОРТ В КИЄВІ


Пакет «Медикаментозний аборт - все включено»
1500 грн.


Єдина ціна медикаментозного аборту терміном до 7 тижнів вагітності, конфіденційно і без прихованих доплат.

У нас Ви гарантовано отримуєте повне спостереження, всі консультації лікаря, повний УЗД - моніторинг, таблетки (застосовуються тільки офіційно зареєстровані в Міністерстві охорони здоров'я України), аналізи: мазок на флору і цитологію.

Ми рішуче проти застарілого способу переривання - хірургічного аборту, тому тільки щадні методи переривання: медикаментозне переривання вагітності (до 7 тижнів вагітності) або вакуумна регуляція (мініаборт), але до 12 тижнів вагітності в Києві. Ціна вакуум регуляції в залежності від терміну вагітності:

Мета проекту "MedAbortHelp" - надати інформацію щодо медикаментозного аборту в доступній формі, рекомендувати гінеколога з великим досвідом і відмінною репутацією, застерегти від можливих ускладнень, а також позбавити Вас від зайвих витрат коштів.

МЕДИКАМЕНТОЗНЕ ПЕРЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ


Термін "медикаментозний аборт" або "медаборт" означає переривання вагітності лікарськими препаратами замість хірургічного втручання.

Переривання вагітності на ранніх термінах - питання актуальне на сьогоднішній день. Одним з найпопулярніших методів є медикаментозний аборт (таблетками міфегин, міфепристон, міфепрекс, міропристон), який проводиться у термін до 7 тижнів вагітності. Позитивною стороною цього виду аборту є те, що він не передбачає порожнинне втручання, так як проводиться за допомогою лікарських препаратів.

Медикаментозний аборт (МА) - це метод переривання вагітності за допомогою лікарських засобів. Найбільш ефективною схемою у всьому світі визнано використання двох препаратів: міфепристона (конкурентного інгібітору прогестерону) і мізопростола (простагландину Е2), який безпосередньо призводить до експульсії плідного яйця.

Впровадження методу МА в клінічну практику надає можливості альтернативи хірургічному перериванню небажаної вагітності, розширює вибір як для медичних працівників, так і для пацієнток, дозволяє більш індивідуально підійти до проблеми в кожному конкретному випадку. Зокрема, застосування МА дозволяє уникнути ризиків, пов'язаних з хірургічним втручанням і анестезією, виключити можливість інфекційних ускладнень, в тому числі гепатитів В, С, ВІЛ-інфекції, зменшити антибіотикотерапію.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Необхідно знати, що будь-яка приватна клініка повинна мати акредитацію, в якій вказується перелік медичних послуг, дозволених Міністерством Охорони Здоров’я в цій клініці, зокрема, медикаментозний аборт, якщо клініка має тільки ліцензію, але не має акредитацію, в ній не можна проводити медаборт.
Вартість медикаментозного переривання вагітності в клініках Києва коливається приблизно від 2000 до 3500 гривень. Причому, найчастіше в вартість може бути включена одна консультація акушера-гінеколога, перше УЗД, вартість таблеток для медикаментозного аборту. В результаті відвідавши клініку, виявляється, що Вам потрібно буде додатково сплатити ще різні процедури і додаткові консультації, контрольне УЗД і т.д. Тому перед тим, як відвідати клініку, дізнайтеся, якою буде остаточна ціна медикаментозного аборту.

Щоб уникнути ускладнень, будь ласка, читайте наші статті або задавайте питання - ми будемо раді Вам допомогти!

УВАГА!

Почастішали випадки обману пацієнтів: з пошуку в Google, в рекламі сайту будь-якої клініки Ви бачите, що вартість послуг, наприклад 1800 грн., заходите на сайт - там вже стоїть більша вартість, далі - ще більше, телефонуєте - виявляється, що і ця вартість не остаточна. Наша порада: якщо клініка не вказала чітку вартість процедури і по телефону від Вас приховують будь-які подробиці з приводу медикаментозного переривання, задумайтеся - чи варто звертатися в таку клініку!
Якщо Ви вже визначилися з вибором клініки, лікаря і т.д., дізнайтеся у них всі нюанси з приводу того, як буде відбуватися медаборт: які дії будуть виконані, якщо виникнуть ускладнення після медикаментозного аборту, чи є в клініці операційна з відповідним обладнанням та умовами для хірургічного втручання, чи має клініка дозвіл (ліцензію) для проведення таких процедур, чи потрібно буде сплачувати за ці послуги додатково?

Остерігайтеся клінік і лікарів-гінекологів, які використовують незареєстровані в МОЗ України Міфепристон і Мізопростол.

Переваги медикаментозного аборту

Переваги медикаментозного аборту

Фармакологічний аборт або безопераційний аборт виконується за допомогою таблеток натомість хірургічного втручання. Схема застосування міфепрістона і мізопростола працює дуже добре при терміні вагітності до 7 тижнів за результатами УЗД. Є дані, що на більш пізніх термінах вагітності метод теж працює, але ефективність його знижується, причому - чим більший термін вагітності, тим менший відсоток ефективності.

Успішний медикаментозний аборт визначається як повне переривання вагітності без необхідності в хірургічному втручанні. Ефективність медикаментозного аборту становить 95-98% на ранніх термінах вагітності (до 7 тижнів вагітності по УЗД).

Переваги медикаментозного переривання вагітності:

 • має високу ефективність (до 98,6%) і безпеку;
 • дозволяє здійснювати переривання вагітності на ранній стадії;
 • не вимагає застосування анестезії та хірургічних втручань;
 • виключає травматизацію шийки матки і ендометрію;
 • зберігає порожнину матки;
 • виключає небезпеку занесення інфекції, розвитку спайкового процесу, непрохідності маткових труб;
 • є найкращим методом переривання вагітності у молодих жінок, які ще не народжували;
 • добре переноситься пацієнтками, які негативно ставляться до аборту;
 • викликає помірні болі і маткові скорочення;
 • не впливає на подальшу репродуктивну функцію жінки, зводить до мінімуму ризик післяабортного безпліддя;
 • немає розвитку психологічної травми.

Можливі ускладнення медикаментозного аборту:

 • прогресування вагітності внаслідок так званого неповного аборту, тобто не відбулося відторгнення плідного яйця;
 • маткові кровотечі, що вимагають лікарського втручання;
 • біль в ділянці живота;
 • нудота і блювота.

Невдача методу можлива в 2-5% випадків і залежить від деяких індивідуальних особливостей організму жінки та індивідуального стану її здоров’я. Невдачею методу вважається не перервана вагітність, частковий вихід плідного яйця, кровотеча. У разі неефективності методу вдаються до хірургічного аборту.

Бажано, щоб після медаборта ви були під наглядом лікаря - аж до відновлення нормального менструального циклу. Статевим життям після медикаментозного аборту можна починати жити приблизно через 7-14 днів. Після хірургічного аборту - не раніше, ніж через місяць.
ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ СЬОГОДНІ


КЦ "MedAbortHelp"

м. Київ, вул. Дегтярівська, 21*

*Просимо не розглядати цю адресу, як місце відвідин гінеколога та проведення медикаментозного аборту, так як наш консультаційний центр дає безкоштовні консультації та направляє Вас до лікаря (вартість медаборту на сайті актуальна).
Зв'яжіться з нами:

(044) 360-83-83

(067) 756-88-66 (Viber, Telegram, WhatsApp)

(063) 978-89-44

(099) 298-75-05

Заказать звонок